Черкаські школярі отримали спеціальні набори від Дитячого фонду ООН (ФОТО)

Черкаські школярі отримали спеціальні набори від Дитячого фонду ООН (ФОТО)
в Новини

Сьогодні 32 заклади загальної освіти міста отримали від Дитячого фонду ООН “UNICEF” в Україні спеціальні набори “Школа в коробці”, які містять різні шкільні та канцелярські предмети.

Про це повідомили в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Кожен кейс важить майже 50 кілограмів та розрахований на 40 учнів. Серед предметів, що містяться у наборі, є маркери, пензлі, крейда, глобуси, ручки, олівці, лінійки, зошити з вправами та інше. Також «Школа в коробці» містить довідник для вчителя з різноманітними вправами та завданнями.

Такі набори дуже зручні, оскільки дозволяють учням розширити свої знання та розвивати навички, які не входять до стандартного плану навчання. Наприклад, молодші школярі можуть використовувати дошки для малювання крейдою та надувні глобуси з написами англійською мовою, щоб покращити свої знання мови. Такий підхід дозволяє учням бути більш зацікавленими та мотивованими до навчання.

Набори призначені для використання в закладах загальної середньої освіти, де здійснюється навчання в очному форматі. Кейси легко транспортувати й зберігати, а також зручно використовувати під час перебування з дітьми укритті.

Читайте також: “Відпрацьовуємо різні ситуації”: на Черкащині стартували навчання для спецслужб