
Більше 110 діток за місяць народилися у перинатальному центрі Черкас

Кримінальному авторитету повідомили про підозру за поширення злочинного впливу

На Черкащині досі тримається ожеледиця на дорогах

Черкаські міграційники виявили в місті росіянина-нелегала

Для переселенців у Черкасах провели безкоштовну психологічну консультацію

Президент України нагородив медаллю військового черкащанина

Двоє військових зі сходу України отримали нові ID-паспорти на Черкащині

Віддали життя за Україну: у Черкасах попрощалися із двома 23-річними захисниками

На Черкащині правоохоронці викрили злочинну групу, яка виготовляла й збувала наркотики

Викрав три ретро-автомобілі: правоохоронці затримали уманчанина (ФОТО, ВІДЕО)

У бою загинув 19-річний черкащанин

На Черкащині підприємець привласнив 4 мільйони гривень, виділені міжнародною організацією

Черкаська молодь з інвалідністю робить для українських військових окопні свічки

Черкаські триатлоністи вибороли кілька медалей чемпіонату України
- Видання Вичерпно
- Новини
- Більше 110 діток за місяць народилися у перинатальному центрі Черкас
Черкаські школярі замовляють ”мінування” навчальних закладів в інтернеті

Правоохоронці області встановили, що черкаські школярі замовляють “мінування” шкіл в інтернет-спільноті. Про це повідомляє поліція Черкаської області.
Школярі заради скасування навчального процесу та розваги замовляють ”мінування” в інтернеті.
Підлітки фільмують на відео, як вибухотехніки та кінологи, а також інші служби перевіряють приміщення й публікують звіт організатору у російському телеграм-чаті, мовляв, все вийшло.
Натомість ”адміни” обіцяють, що таких дітей ніхто й ніколи їх не вирахує. Проте, кіберполіцейські та оперативники викрили вже не одного неповнолітнього на якого чекає покарання як мінімум – чималий штраф на батьків.
Наразі слідчі проводять санкціоновані обшуки за місцями проживання порушників й вилучають ґаджети та комп’ютери із доказами їхньої протиправної діяльності.
Також, від учора поліцейські організували в усіх навчальних закладах уроки зі школярами з метою роз’яснення про кримінальну та адміністративну відповідальність за неправдиві ”мінування”. Вони наголошують на недопустимості участі дітей в телеграм-чатах та телеграм-каналах, де за необізнаності та своєї легковажності стають учасниками гібридної війни.

”Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, чи інших дій, що загрожують безпеці громадян, відповідно статті 259 Кримінального кодексу України, караються позбавленням волі на строк від 2 до 6 років. Якщо об’єктами стали, наприклад, заклади охорони здоров’я, чи школи – від 4 до 8 років. Щонайменше, батьки можуть заплатити штраф, коли на них складуть протокол за статтею 184 КУпАП”, – коментує Євген Карнаушенко, начальник ювенальної превенції ГУНП в Черкаській області.

