Черкаські танцівники привезли нагороди з наймасштабнішого танцювального заходу України

2-7
besplatka_728_90_ukr

Два знані в Україні та за її межами танцювальні колективи Багатопрофільного молодіжного центру Черкаської міськради — Народний художній танцювальний колектив «Вікторія» та Народний художній колектив «Театр танцю «ТАІР» повернулися до рідного міста з низкою нагород із наймасштабнішого танцювального заходу України.

Талановиті вихованці достойно представили місто Черкаси на танцювальному шоу IDF RANKING COMPETITION Першості Світу та Міжнародному фестивалі «LIFE IN DANCE», що відбулися в Києві.

1-5

Лауреатами І, ІІ, ІІІ ступеню в сольних та командних виступах стали  вихованці Народного художнього танцювального колективу «Вікторія»:  Сухенко Вікторія, Яремчук Дарина, Кузьменко Анна, Матковська Вікторія, Посашкова Альона, Хоміч Анастасія, Дубінчук Андрій, Франко Роман, Мисан Аліна та Булищенко Анна. Поряд з уже визнаними танцівниками колективу засяяли нові зірочки молодшого складу «Вікторії» – Романовська Софія та Сторчова Анастасія.

Юні «ТАІРівці» поповнили скарбничку досягнень свого колективу 8 золотими, 3 срібними і 2 бронзовими нагородами, а переможцями Першості Світу стали Іванна Чухліб, Ігор Абазовік і Валерія Лісова.

3-3

У рамках Міжнародного фестивалю відбулося нагородження кращих виконавців. «Золоту відзнаку» Асоціації сучасного та естрадного танцю України отримали: Сухенко Вікторія, Яремчук Дарина, Кузьменко Анна, Матковська Вікторія, Посашкова Альона, Хоміч Анастасія (НХТК «Вікторія») та Ігор Абазовік і Валерія Лісова (НХК «Театр танцю «ТАІР»).

Вітаємо талановитих танцівників та їх керівників, Сухенко Вікторію та Нестеренко Тамару, з визнанням та бажаємо подальших успіхів і перемог у світі танцю!

 За інформацією Молодіжного центру

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить