Поширити

Черкаські учні йдуть на “дистанційку”

Черкаські учні йдуть на “дистанційку”

З 25 лютого до 2 березня в закладах загальної середньої освіти міста Черкаси запроваджено дистанційну форму навчання.

Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики.

Відповідне рішення ухвалила місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку зі стрімким зростанням захворюваності на респіраторні вірусні інфекції в місті.

Нагадаємо, показник захворюваності на 26,2% вищий, ніж тиждень тому. За звітний період на коронавірусну хворобу захворіли 6 осіб, серед них жодної дитини.

Реклама