Черкаські вчителі пройшли курс підтримки життя

Черкаські вчителі пройшли курс підтримки життя
в Новини

Вчителі Черкаської області учора пройшли курс BLS (базова підтримка життя) у Навчально-тренувальному відділі КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”. Про це повідомила речниця установи Ірина Назарок.

Таке навчання в майбутньому буде проходити на постійній основі, адже в сучасному світі із сучасними дітьми саме вчителі першими зіштовхуються з такими проблемами, коли дитині стає зле на уроці або під час перерви. На жаль, бувають і трагічні випадки. Вчитель несе відповідальність за життя та здоров’я дитини. Тому має знати, що робити в тій чи іншій ситуації, як зорієнтуватися і не втрати дорогоцінний час, щоб врятувати життя.

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Головний спеціаліст Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Ірина Федейко зазначає, що це насправді дуже важлива ініціатива:

«Педагоги отримали професію навчати дітей своєму предмету. Але для того, щоб мати можливість допомогти дитині, потрібно весь час вдосконалювати свою професійність, навчатися іншим суміжним галузям, щоб не розгубитися в будь-якій ситуації. Сучасних дітей підстерігає купа небезпек і в інтернеті, і вдома, і надворі. Можуть бути проблеми зі здоров’ям. А часом діти просто не можуть поділитися своїми проблемами. А крім того, що ми навчаємо дітей, ми ще й відповідаємо за збереження їхнього життя і здоров’я. Тому впевнена, що коли ти обізнаний – ти можеш допомогти».

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні