Черкаські ветерани навчають цивільне населення медицині та захисту (ВІДЕО)

в Новини

Штаб оборони краю створили у Черкасах. Організатори – представники Національного Корпусу та ветеранські спілки.

Організація такого штабу та вишколи для цивільного населення необхідні на місцевому рівні через можливість загострення російської агресії.

187077709_841220316486441_3107120713930407238_n

«До 2014 року нам всім було важко уявити, що в Україні буде війна. Зараз я бачу, як із таким скепсисом люди сприймають небезпеку повномасштабної війни. Але така загроза насправді імовірна, і, як показує історія останніх років, може бути що завгодно. Тому кожному з нас потрібно бути готовим до всього і вміти захистити свій дім та близьких», — розповідає Ігор Зайчук — ветеран Азову та представник Національного Корпусу.

Це вже не перший подібний захід, і щоразу він збирає чимало учасників. Аналогічні заходи проводять Штаби опору капітуляції по всій країні. Керівник Черкаського осередку «Національного Корпусу» та ветеран АЗОВу Дмитро Кухарчук на своєму телеграм-каналі пише:

«Пам‘ятаєте, як місяць тому Шойгу заявив про відведення російських військ від українських кордонів, а всі такі «бац» і повірили? Так-от: днями Баканов нарешті наважився сказати, що нікуди проблема повномасштабної війни не ділася, зауваживши, що практично сім тисяч працівників російських спецслужб в цілодобовому режимі займаються розвідувально-підривною діяльністю проти України. Крім того , нарешті з‘явилася мапа можливого вторгнення ворога з усіх напрямків, включно з напрямком Придністров‘я і Білорусі. Саме тому своїм головним пріоритетом Штаб Захисту Черкащини сьогодні бачить проведення заходів на місцевому рівні».

Організатори зазначають: відкриті до співпраці з місцевою, обласною і президентською вертикалями влади, а також із силовими відомствами. Поки ж проводять вишколи для цивільного населення, взяти участь в яких можуть всі охочі. Інструктори із бойовим досвідом проводять курси з трьох основних дисциплін: поводження зі зброєю і тактика, медицина і поводження з вибуховими речовинами.

Детальніше дивіться у відео:

Для детальної інформації та реєстрації на наступні вишколи — +380 (93) 456 72 67 Олександр

Можливо Вас зацікавить

Новини
Хлопчика, якого розшукували на Уманщині, знайшли
Новини
Держслужбовці мають можливість перевірити свої знання з цифрової грамотності
Новини
У Жашкові місцеві жителі прогнали пропагандистів телеканалу «Наш» (ВІДЕО)