Черкаські вкладники мітингують під стінами російського «Промінвестбанку»

в Новини

Черкащанам відмовляють у видачі депозитів, які за договором мали виплатити ще півроку назад. Ображені вкладники протестують під стінами банку та наголошують на тому, що якщо не помітять ніяких змін, не зупинять своєї акції і будуть писати звернення до вищих органів влади.

mityng3

mityng

Підтримати мітингувальників прийшов голова фракції «Свобода» Юрій Ботнар. За його словами кредитна спілка, представлена в основному чорнобильцями та афганцями, уже зверталася до представників банку, але діставали несхвальні відповіді.

«Коли кредитна спілка звернулася до банку, їм під різними приводами відмовляли і досі відмовляють у віддачі цих коштів. Зрозуміло, що російський «Промінвестбанк» будучи в переліку кризових банків отримує певні дотації від Національного банку для погашення таких депозитів, проте, вони все одно відмовляють людям», — зауважує депутат.

Також свободівець наголосив, що уже готує звернення  до Генеральної прокуратури та до  Національного банку.

Представник кредитної спілки, який намагався поговорити із працівниками банку та переконати їх вийти до людей і поговорити сказав, що вони категорично відмовилися це робити, натомість назвали людей аферистами та шахраями.

Таке рішення банку надзвичайно обурило мітингувальників.

Ніна Анатоліївна, яка працює із кредитною спілкою понад 10 років зазначає:

«Це смішно звучить, нас назвали аферистами. Ми «аферисти», — люди які працюємо із кредитною спілкою понад 10 років. На наступний раз ми прийдемо із членськими квитками, щоб довести, що ми є чесними вкладниками».

mityng4

 

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області