Черкаських АТОвців запрошують на безкоштовні прогулянки на SUP-дошках

Черкаських АТОвців запрошують на безкоштовні прогулянки на SUP-дошках
в Новини

Безкоштовні рекреаційні прогулянки на дошках SUP для учасників АТО проводитимуть у Черкасах. У цьому році перші такі заходи відбудуться 17 і 24 червня о 19:00. Про це повідомляє пресслужба департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Познайомити із SUP-стилем життя та таким видом спорту, як веслування стоячи, вирішили учасники місцевої SUP-спільноти Dnipro SUP Team та активісти Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу. Кажуть, безкоштовні покатушки на дошках SUP для тих, хто боронив і боронить нашу державу від загарбників, планували вже давно вписати у свій графік проведення тренувань у Черкасах. 

За словами співзасновника команди Dnipro Sup Team і SUP and Surf Federation of Cherkasy region Lyuk Kolomiets , прогулянки на САП-бордах для учасників АТО/ООС – це найменше, що можуть зробити з поваги до справжніх воїнів черкаські веслувальники. Водночас веслування на САП-дошках є дієвим способом психологічної реабілітації та емоційного відпочинкуАктивісти Dnipro SUP Team своєю чергою проведуть відповідний інструктаж та навчання SUP-серфінгу, а також для учасників заходу організують прогулянку акваторією Дніпра у супроводі гіда.

Вартість участі безкоштовна.

У межах цих прогулянок учасники, охочі розділити цей досвід зі своєю родиною, отримають для членів сім’ї -50% знижки на прокат бордів за умови пред’явлення посвідчення учасника бойових дій.

Максимальна кількість учасників – 12 осіб.

Реєстрація обов’язкова:

https://forms.gle/vPZrrpH5tK7qHf7v5

Місце зустрічі: пляж Смілянський (він же Митницький)

Координати локації на Google Maps: https://goo.gl/maps/jwucRpjMt1dekAMS9

Детальніше за телефоном:

+38 (073) 340 78 26
(тел/viber/telegram)