Черкаських школярів запрошують взяти участь у мистецькому конкурсі

Черкаських школярів запрошують взяти участь у мистецькому конкурсі
в Новини

Громадська організація «Захист прав фізичних та юридичних осіб» в рамках соціального проекту «Соціальний та творчий розвиток дітей та підлітків в контексті захисту їх прав» проводить конкурс презентацій для дітей м. Черкаси на тему «Діти-винахідники».

До участі у конкурсі запрошуються команди учнів 6-8 класів Черкаських шкіл, а також закладів дитячої та юнацької творчості. Кількість членів однієї команди до 6 осіб включно.

Роботи повинні бути подані в електронному вигляді, можуть бути представлені у форматі фільму, мультфільму, презентації про дітей-винахідників з будь-якої країни світу, про дитячі винаходи, що є відомими у світі тощо.

Враховуються креативність, творчий підхід, оригінальність задуму, а також об‘єктивність поданої інформації.

До 10.11.2018 року включно команди-учасники повинні підтвердити свою участь шляхом повідомлення на електронну адресу оргкомітету: [email protected] та отримати відповідь про реєстрацію участі команди. У повідомленні необхідно зазначити назву команди, кількість учасників, інформацію про учасників, який навчальний/навчальні заклади представляє команда. Після підтвердження участі у конкурсі 10 команд, реєстрація закривається.

До 15.11.2018 року команди подають на електронну адресу організаційного комітету: [email protected] – презентації робіт та відскановану письмову згоду батьків на показ, трансляцію презентації в інтернет-виданнях, інтернет-каналах, засобах масової інформації, на обробку персональних даних дитини. Зразок згоди батьків додається.

До 30.11.2018 року конкурсна комісія проводить відбір робіт та визначає переможця конкурсу.

До складу конкурсної комісії входять:

Алабіна Анна Олександрівна, голова комісії, заступник директора з навчально-виховної роботи Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута, фахівці у сфері інтелектуальної власності Кузнєцов Євген Володимирович, Погрібняк Єлізавєта Вікторівна.
.
23.11.2018 проголошуються команда-переможець конкурсу. Команда-переможець отримає призи від організаторів конкурсу. Крім того, всі команди-учасники конкурсу, що подали своєчасно роботу та пройшли конкурсний відбір, потрапили до десятки лідерів, запрошуються на гру в боулінг, що відбудеться 23.11.2018 року о 17.00 в боулінг-клубі «Lucky Strike», що знаходиться на 4 поверсі ТРЦ «Любава». Під час гри в боулінг, боулінг-клуб додатково організовує шкільний турнір серед команд, за результатами якого команді-переможцю конкурсу дитячих робіт та команді-переможцю шкільного турніру з боулінгу будуть надаватись бонуси від боулінг-клубу, заохочувальні призи та піца.