Черкаський АТОвець публічно відмовився потиснути руку Порошенку (ВІДЕО)

в Новини

АТОвець вважає образою присутність президента на церемонії нагородження призерів «Ігор нескорених».

Поранений у зоні АТО український воїн Олег Толмачов публічно відмовився потиснути руку президентові України Петру Порошенку під час нагородження призерів спортивних змагань «Ігри нескорених», які проходили 13 травня у Києві.

У змаганнях брали участь поранені учасники бойових дій з різних куточків країни. За їхніми результатами формувалась збірна команда України.

Після змагань Порошенко виступив із промовою, а також взяв участь у нагородженні. Толмачов, який є двічі бронзовим призером у веслуванні на ергометрі на дистанціях 1 і 4 хвилини, демонстративно пройшов повз президента. Порошенко двічі безрезультатно намагався потиснути руку спортсмену, однак Толмачов його ігнорував.

У коментарі кореспонденту інтернет-видання UA1 Толмачов пояснив, чому так вчинив.

«Обурив нудний виступ Порошенка, під час якого він вихвалявся тим, що ініціює створення окремого міністерства допомоги ветеранам і учасникам бойових дій. Хоча вже 4 роки триває війна і він мав зайнятися цим бозна-коли. Ще зовсім недоречно розповідав про свій візит до Німеччини і ще якісь недодосягнення», – сказав він.

Тоді як, зауважив Толмачов, якби Порошенко не затягнув війну, кількість поранених бійців могла бути значно меншою.

«Ну і ще: це начебто і добре, що цьогоріч в іграх взяли участь більше поранених бійців, ніж минулого року, і що ці ігри проводяться, і що поранені з різним ступенем фізичних обмежень цікавляться спортом і мають можливість потрапити до збірної України. Але ж, якби Порошенко не затягнув війну на 4 роки, їх би могло взагалі не бути. Так що вважаю, що його ганебна присутність на церемонії нагородження після завершення Національних ігор лише образила честь поранених військових, яких могло бути значно менше», – заявив Толмачов.

Загалом же він додав, що задоволений змаганнями, де зустрів багато побратимів.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У наступному році в школах Черкас буде нове меню
Новини
Частина Черкас сьогодні буде без світла
Новини
Економічний паспорт українця: президент подає до парламенту законопроект

5 Comments

 1. 1

  Зараз 2021 рік. Як цей хлопець, якому несила було проаналізувати роботу попереднього президента, зараз оцінює свій вчинок? Як, новий президет зупинив війну? Підняв економіку? Зміцнив збройні сили? Існує програма допомоги нашим захисникам, пораненим хлопцям та сім’ям загиблих?
  Він свого часу зробив дурню, а реабілітуватись перед суспільством, журналісти йому не надали.

 2. 2

  Сьогодні 2021 рік. Вже тоді проаналізував роботу президента-бариги, який, по-всьому видно, працював на расєю та збагачувався на війні.

 3. 3

  Не меліть дурниць! Хоча ви можете бути просто провокатором!… Від Зелі-клоуна чи інших антиукраїнських сил!…

 4. 4

  Для того, щоб оцінювати і аналізувати дії верховного головнокомандувача, армією, яку розвалив донєцкій хам, потрібно мати аналітичний розум, а його в тебе немає.

 5. 5

  Придурки і провокатори Кухарчука отримали оцінку черкащан на виборах

Добавить комментарий