Черкаський боксер Мішико Беселія активно готується до поєдинку з колишнім чемпіоном Узбекистану

Черкаський боксер Мішико Беселія активно готується до поєдинку з колишнім чемпіоном Узбекистану
в Новини, Спорт

Сьогодні у фітнес-клубі «Miami Gym» відбулось відкрите тренування боксера компанії братів Кличків K2 Promotions Ukraine Мішико Бесілія напередодні його поєдинку з Махсудом Джумаєвим.

Поєдинок відбудеться 13 червня 2015 року в Черкасах на ринзі СК «Будівельник». Суперником Мішико стане узбецький боксер Махсуд Джумаєв, який свого часу був чемпіоном Узбекистану.

– Мішико у гарній спортивній формі, підготовка йде повним ходом. На цьому тижні пройшла серія спарингів. Цей бій – це велика відповідальність і для нас, і для Мішико, адже проходитиме він вдома, на арені рідних Черкас і ми повинні провести бій на високому рівні, – зазначив тренер боксера Юрій Зубов.

Для 22-річного Мішико це буде одинадцятий бій у професійній кар’єрі. В активі боксера 10 перемог у 10-ти поєдинках, 7 нокаутами.

22

Сам Мішико впевнений у своїх силах, адже готується до поєдинку вже більше двох місяців.

44

– Готуємося ми вже 2 місяці і зараз це вже фінішна пряма – робота в парах. Суперник непростий, я мав битися з Махсудом ще 2 роки тому, але через травму спини довелося відмінити поєдинок. І ось ми нарешті зустрінемось. Перед собою я ставлю єдине завдання – перемогти. Буду намагатися, щоб поєдинок був видовищним, – розповів Мішико Беселія.

33