Черкаський будівельний ліцей розвиває співпрацю з представниками промисловості

Черкаський будівельний ліцей розвиває співпрацю з представниками промисловості
в Новини

Соціальне партнерство є прикладом результативної співпраці закладів освіти та представників промисловості. Метою такої взаємодії є підготовка кваліфікованих фахівців, які навчаються на сучасному обладнанні, використовуючи сучасні матеріали та технології провідних підприємств як регіону так закордону. Прикладом такої роботи є створення регіонального навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій на базі Черкаського професійного будівельного ліцею, інформують на сайті Департаменту освіти та науки ОДА.

Проте керівництво ліцею не запиняється на досягнутому та продовжує пошук партнерських відносин з провідними представниками промисловості України та світу. Так, 29 жовтня в ліцеї відбулася зустріч за участі керівників навчального закладу, заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Волошина та представників ВАТ ПП «ЗИП» (одного з найбільших виробників лако-фарбувальних матеріалів в Україні).

У рамках діалогу освіти та бізнесу було досягнуто порозуміння щодо подальшої співпраці, зокрема, щодо створення навчального центру ВАТ ПП «ЗИП» на базі Черкаського професійного будівельного ліцею.

Для гостей навчального закладу проведено екскурсії навчальними кабінетами для теоретичних та практичних занять, а також запропоновано приміщення для створення центру.

Сподіваємося проведена зустріч матиме плідні результати як для учнів ліцею, так і для представників промисловості.