Черкаський депутат став героєм проєкту “Зупини гуся” (ВІДЕО)

Черкаський депутат став героєм проєкту “Зупини гуся” (ВІДЕО)
в Новини

Депутат Черкаської міської ради Ігор Кривошеєв став героєм чергового випуску проєкту “Зупини гуся” через неправильне паркування біля одного з торгових центрів міста. Як свідчить відео, яке опублікував автор проєкту Віктор Волинець, свою помилку обранець не визнав, а його дружина навіть вдалась до погроз активістам, інформує “ВІККА”.

У четвертому випуску “гусей” шукали біля ТРЦ Depo`t.

– Тут стоїть знак “Зупинка і стоянка заборонена” з самого початку перехрестя, його дія розповсюджується до кінця перехрестя. Додатково далі, перед заїздом на паркову він спеціально продубльований, – зазначає на початку відео Віктор Волинець.

Однак така знакова заборона не заважає водіям паркуватись у “кишені” біля огорожі, не доїжджаючи до спеціально відведених паркомісць. Тим самим створюючи незручності для інших кермувальників. Порушникам ПДР на автівки активісти клеять відповідні наклейки. Дісталось цього разу і новому “Мерседесу” Ігоря Кривошеєва. Елітну автівку депутат придбав наприкінці минулого року.

– Ця парковка теж для автомобілів, а той знак сюди не розповсюджується, – заявив Кривошеєв. І наполіг на виклику поліції, аби копи сказали, чи доволено паркування у вказаному місці.

На захист чоловіка і власної машини стала й дружина Ігоря Кривошеєва. Зрештою, не дочекавшись поліції, яка на виклик не приїхала, обранець зірвав наклейку з лобового скла своєї автівки.