“Черкаський Дніпро” переміг білоцерківський “Арсенал-Київщина” (ВІДЕО)

в Відео, Новини, Спорт

Черкаський Дніпро» зробив черговий упевнений крок до чемпіонства в другій лізі – у матчі 26-го туру підопічні Ігоря Столовицького здобули перемогу з рахунком 2:0 в рідних стінах над білоцерківським «Арсеналом-Київщина», пишуть на офіційному сайті ФК “Черкаський Дніпро”.

Черкащани впевнено крокують до заповітної мети – золотих медалей друголігових перегонів!

Свою 5 перемогу поспіль (безпрограшна серія матчів досягла рекордної позначки – «19») дніпряни здобули легко та невимушено. Їх заощадлива енерговитратність вартувала приїжджій команді лише двох пропущених м’ячів. Натомість, гості не спромоглися створити бодай напівмомент біля володінь Віталія Мирного.

Із середини першого тайму «Черкаський Дніпро» відчутно посилив тиск на ворота свого супротивника. На 33-ій хвилині після подачі Юрія Бушмана від кутового прапорця Олег Тарасенко головою пробив поруч з ближньою стійкою. В одній з наступних атак Ярослав Захаревич передачею з флангу «знайшов» у карному майданчику білоцерківців Батальського – Олександр викотив шкіряну кулю Андрію Скарлошу, проте у півзахисника черкащан не склалося із завершальним ударом. За мить після прострілу Вадима Гонщика Батальський впадінні наносив удар по воротам «Арсеналу-Київщина» – м’яч, зрикошетивши від газону, пролетів над поперечкою воріт.

Перед перервою затяжний розіграш кутового Олег Кошка завершив потужним ударом з дуги, проте гостей від неприємностей врятувала відмінна реакція голкіпера Ігоря Філіпенка.

Рахунок у поєдинку було відкрито на 60-ій хвилині, коли Батальський, продавивши центр захисту білоцерківців, з другої спроби розстріляв голкіпера гостей.

У середині другого тайму Ярослав Захаревич із стандарту намагався закрутити «снаряд» в дальній кут. А Руслан Качур, прослизнувши поміж двох захисників, не зміг реалізувати вихід один в один.

Остаточний рахунок у матчі встановив Олег Тарасенко – захисник «Черкаського Дніпра», залишений без опіки під час корнера, запалив святковий настрій напередодні 60-рчного ювілею команди.

В останньому 27 турі черкащани з’їздять на гостини до Нової Каховки.