Черкаський футболіст здобув паралімпійське “золото”

Черкаський футболіст здобув  паралімпійське “золото”
в Новини

Богдан Кулинич приміряв золоту медаль Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро і прокоментував це для “Черкаського спорту”.

У фіналі футбольних змагань черкаський воротар у складі збірної України здобув перемогу над збірною Ірану з рахунком 2:1 у додатковий час.

– Їхали ми сюди тільки за перемогою! За перемогою для України, яка зараз в дуже непростій ситуації, завдяки “братському” народу! Ця перемога для хлопців в АТО, які роблять дуже і дуже багато для всіх нас! Фінал був тяжким, але ті хто бачив цю гру, думаю, погодяться зі мною, що ми цілком і повністю переграли своїх суперників, які теж мали достойний вигляд.

Футболіст дякує всім, хто вболівав, підтримував і всіляко сприяв підготовці наших спортсменів до Ріо, тому що через усі ці незрозумілі і просто ганебні події зі сторони сусідської держави ми лишилися без своєї бази у м. Євпаторія, яка, до слова, є однією з кращих у світі для підготовки олімпійців та паралімпійців.

“Але є ще у нас в країні справжні українці, які, не зважаючи на всі складності, приймали нас, як в Україні, так і за її межами і сприяли нашій підготовці. І окреме величезне “дякую!” хочу сказати своїй сім’ї, яка розуміла, підтримувала і допомагала в підготовці! Я все ще не усвідомив те, що сталося, потрібно трохи часу аби прийти в себе”, – зазначив Кулинич у коментарі.