Черкаський міський бюджет отримав майже 24 млн грн акцизного податку

в Новини

Державна податкова інспекція у м. Черкаси нагадує платникам, що з 1 січня 2015 року запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та інше паливо) та одночасно скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.

Ставка податку становить 5% і у повному розмірі він надходить до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

“За січень – травень 2015 р. бюджет м. Черкас отримав понад 23,1 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, з яких у травні надійшло майже 7 мільйонів гривень”, – повідомив в.о. начальника ДПІ у м. Черкаси Максим Криштопа.

Також, за 5 місяців 2015 року черкаські платники сплатили майже 5,6 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні пiдакцизних товарiв та майже 1,4 млн грн акцизного податку із ввезених підакцизних товарів.

Нагадуємо, що з 1 липня 2015 року пиво отримає статус алкогольного напою і його реалізація повинна відбуватись виключно за наявності ліцензії та реєстратора розрахункових операцій.

Державна податкова інспекція у м. Черкаси