Черкаський нардеп хоче приверну увагу військкомату до житомирських «тітушок», що захоплювали ЧПК

Черкаський нардеп хоче приверну увагу військкомату до житомирських «тітушок», що захоплювали ЧПК
в Новини, Політика

Народний депутат України Олег Петренко звернеться до житомирського військкомату з проханням звернути увагу на молодиків, які захоплювали увечері 17 червня Черкаську продовольчу компанію.

Про це він заявив на прес-конференції.

– Я вважаю, що такі варварські методи, як набіги «тітушок» на підприємства, рейдерські захоплення, мають залишитися у минулому. В будь-якому разі підприємство має працювати, сотні робочих місць мають зберегтися, як і надходження до бюджету від роботи ЧПК, – вважає Олег Петренко.

petrenko

Народний депутат нагадав, що 17 червня була вже друга спроба захопити підприємство. І якщо вперше «тітушки» були вбрані у камуфляжі, викликавши тим самим підозру в міліції на блок-посту при в’їзді в Черкаси з дамби через Дніпро, цього разу вони діяли «хитріше».

– Неможливо проконтролювати кожен заїзд до міста. Цього разу «тітушки» мали «класичний вигляд»: у звичайному цивільному одязі – спортивному, – зазначив нардеп із Черкас.

Водночас він спростував інформацію про те, що молодики були озброєні. Зброї (окрім цепків, біт та кувалди) у них не було виявлено.

– Це не були бойовики чи сепаратисти. Це були звичайні «тітушки» із Житомирського регіону. Я вдячний за те, що й цього разу міліція оперативно спрацювала: всі молодики були зафіксовані, їх було опитано. Було встановлено їхні особи. Не знаю, яке рішення винесе суд. Однак уже вирішив, що щодо кожного з цих здорових спортивних хлопців, яким немає куди дівати свою силу, зроблю депутатське звернення до житомирського військкомату і Міністерства оборони… Думаю, вони отримають повістки туди, де вони з більшою користю для країни зможуть свою фізичну силу реалізувати, – зазначив Олег Петренко.

Натомість представник неурядової організації «Українська бізнес палата» Валерій Макеєв заявив, що щодо організаторів є запитання: під час нападу «тітушок» було заявлено, що останні здійснюють дії із охорони підприємства на замовлення ліквідатора, однак у судовому засіданні, що відбулось наступного дня після нападу на підприємство, арбітражна керуюча  заявила, що їй нічого невідомо про події на ЧПК напередодні засідання.

– Дії з кувалдою на прохідній та інших об’єктах підприємства є неправомірними за будь-яких обставин, – категорично заявив Валерій Макеєв. – Ми зустрічалися з керівництвом міліції. Нас завірили, що на сьогодні є всі підстави, щоб не лише було відкрито кримінальне провадження, а щоб кожному з учасників такого неправомірного дійства було оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень і направлено матеріали до суду.

makeev

Натомість Олег Петренко пообіцяв, що й надалі контролюватиме ситуацію із підприємством.

– Розібратися із цими тітушками – ситуативна мета. Головне завдання – щоб ніхто навіть не намагався такими силовими методами вирішити проблеми в Черкасах. Саме тому хочу, щоб справа стала показовою, – додав народний депутат.