Черкаській школі мистецтв присвоїли ім’я композитора, який створив «Гімн міста Черкаси»

Черкаській школі мистецтв присвоїли ім’я композитора, який створив «Гімн міста Черкаси»
в Новини

31 серпня відбувся урочистий захід «Нове ім’я – нова сторінка!» з нагоди присвоєння школі ім’я Валентина Костянтиновича Талаха. Про це повідомили в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Рішенням сесії Черкаської міської ради ім’я талановитого диригента, композитора, аранжувальника, хормейстера присвоїли Черкаській дитячій школі мистецтв №2, що була створена на базі Черкаської дитячої музичної школи №5, яка розпочала свою діяльність у 1980 році.

Валентин Талах – заслужений артист України, диригент оркестру Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. За час його діяльності в репертуарі театру з’явилися складні музичні спектаклі, а згодом оперети – «Маріца» Кальмана, «Циганський барон» Штрауса. До багатьох спектаклів талановитий композитор сам особисто написав музику.

Валентин Костянтинович – автор музики «Гімну міста Черкаси».

«Знаково, що на заході була присутня дружина Валентина Костянтиновича – Людмила Іванівна та син Костянтин, який є продовжувачем справи батька. Тож відтепер наша школа розпочала нову сторінку в своїй історії. Нехай вона буде успішною» – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.