Черкаський спортсмен потрапив до збірної України

Черкаський спортсмен потрапив до збірної України
в Новини

40 військовослужбовців та ветеранів представлятимуть Україну на Warrior Games (Іграх воїнів) 2021 в Орландо (США). До збірної України увійшов черкасець Артем Лукашук, повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

У липні та серпні будуть проведені 2 навчально-тренувальні збори по видах спорту. Участь у міжнародних змаганнях Ігри Воїнів – 12-22 вересня 2021 року.

У 2021 році вперше у Warrior Games візьме участь українська збірна поранених ветеранів та військовослужбовців. Warrior Games (Ігри Воїнів) – це міжнародний мульти-спортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Серед учасниць, команди з восьми країн світу, а саме з США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Для участі у Національному відборі до збірної надійшло 260 заявок від воїнів, з різних куточків України. 229 учасників особисто взяли участь в змаганнях, з 11-ти адаптивних видів спорту, які тривали на 5 локаціях протягом 2 днів.