Черкаський спортсмен взяв участь у телепроєкті «Одруження наосліп»

в Новини

Власник черкаського спортивного клубу «Grizzly MMA» В’ячеслав Василенко знявся у відомому телепроєкті каналу «1+1» «Одруження наосліп». Випуск з ним має вийти вже навесні цього року.

— У серпні 2019 року мені зателефонували з «1+1» і запропонували знятися в програмі «Весілля наосліп». Я без сумніву погодився! — написав В’ячеслав Василенко у себе на сторінці у «Фейсбуці».

За словами спортсмена, на початку йому не дуже сподобалася дружина, яку йому підібрали на проєкті. Однак протягом 7 днів, що він прожив з нею, його думка змінилася.

Також він запевнив, що зйомки відбувалися не за сценарієм.

Читайте також: 200+ дівчат та фейли під час сексу: завидний холостяк розповів, що змінився та шукає ту єдину

«Одруження наосліп» — це проєкт, в якому учасники знаходять свої другі половинки. Учасниками реаліті можуть стати чоловіки й жінки від 18 років, які мріють збудувати міцні стосунки. За умовами проєкту, експерти підбирають учасникам другу половинку на основі психологічної та емоційно-сексуальної сумісності, а знайомиться пара вже на власному весіллі. Протягом тижня молодята пізнають одне одного, живучи під одним дахом і за спільним сімейним бюджетом. Через 7 днів учасники «Одруження наосліп» приймають остаточне рішення ― назавжди зняти обручки чи продовжити стосунки за межами проєкту.

Читайте також: День: чемпіон світу з бойового самбу В’ячеслав Василенко

Можливо Вас зацікавить

Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID
Новини
18 черкащан померли, жоден не одужав: в області від коронавірусу лікуються більше 10 тисяч осіб
Новини
Збирала гриби й загубилася: у лісі на Черкащині понад три години шукали літню жінку