Черкаський стрілець став кращим спортсменом березня

Черкаський стрілець став кращим спортсменом березня
в Новини

У відділенні НОК України в Черкаській області визначили кращого спортсмена місяця за результатами виступів на змаганнях у березні. Претендентами на перемогу стали два спортсмени: стрілець Сергій Куліш та легкоатлет Юрій Шульга. 

Члени експертної комісії, зваживши на рівень змагань та кількість очок, які здобув спортсмен, визначили переможця. Кращим спортсменом березня став стрілець Сергій Куліш. Заслужений майстер спорту України, вихованець Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності Сергій Куліш взяв участь у чемпіонаті Європи зі стрільби кульової з пневматичної зброї, що відбувся наприкінці лютого-на початку березня в місті Вроцлав (Польща). Сергій виборов четверте командне місце та десяте особисте місце у вправі ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки: 60 пострілів з положення стоячи). Загалом на змаганнях він набрав 450 очок. Тренує спортсмена Віктор Нагній.

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи міста Звенигородка Юрій Шульга став учасником чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні. Змагання відбулися в Києві 29 лютого-2 березня. Юрій виборов третє особисте місце. Тренує спортсмена Василь Козюра.

Відділення НОК України в Черкаській області відзначить переможця березня Сергія Куліша та його тренера Віктора Нагнія грамотою та грошовою премією.