Черкаський SUP Фест оголосив реєстрацію на перегони з веслування стоячи

Черкаський SUP Фест оголосив реєстрацію на перегони з веслування стоячи
в Новини

Черкаський SUP Фест 3.0., що відбудеться вже 24 липня на пляжі «Живчик», відкрив реєстрацію на перегони з веслування стоячи на SUP-дошках. Торік на ці фестивальні змагання приїхало понад 100  профі атлетів з усієї України та взяли участь близько 200 охочих аматорів. Водночас Черкаський SUP Фест провів минулоріч перші дитячі SUP-перегони та драйвові командні запливи на дошках “Dragon”. Цьогоріч організатори розширили кількість категорій для участі, тож позмагатися зможуть ще більше охочих. 

Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

– Глобальна мета Черкаського SUP Фесту – вивести SUP-спорт на належний рівень у своїй країні, а філософію свободи і SUP-веслування відкрити якогомога більшій кількості українців. Нам важливо створити свято спорту, пляжної культури й родинного відпочинку в одному місці, де кожен відвідувач знайде щось своє. Спортивна ж складова фестивалю – це можливість усім охочим перевірити свої сили, взяти участь у змаганнях на рівні з визнаними атлетами України та особисто переконатися, наскільки SUP-веслування може бути легким спортом, цікавою розвагою для всієї родини та крутим способом життя, – розповідає співзасновник команди Dnipro SUP Team та організатор Черкаського SUP Фесту Любомир Коломієць.

Реєстрація учасників змагань у Черкаському SUP Фесті відбувається онлайн за посиланням https://bit.ly/3hpKaxK Випробувати свої сили можна в таких категоріях: Men Elite, Women Elite, Men Inflatable SUP, Women Inflatable SUP, Dragon (Men, Mix, Women), Grom, Kids, Fun (зі своєю SUP-дошкою або ж з орендованою).

Черкаський SUP Фест відбудеться цьогоріч утретє. Відвідувачам фестивалю організатори підготували різноманітні локації. Діятимуть спортивна зона, гамакове містечко, розваги для дітей, пляжне фрізбі. Хедлайнером шоу-програми від Черкаського SUP Фесту 3.0. стане відомий гурт – LATEXFAUNA.

Вхід на захід – вільний.