Черкаський театр запрошує на свої вистави

в Новини

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка запрошує на вистави 2-8 липня.

Так, 2 липня, у четвер, о 18.30 – трагікомедія на дві дії Іона Сапдару «Натюрморт із товстим небожем».

Три невгамовні тітоньки, комп’ютерний геній Кабан-Барабан, пристрасті і любов. У фантастичній комедії Іона Сапдару з тонким гумором виписані характери трьох тіточок похилого віку, які пожертвували особистим життям заради виховання племінника. Одержимі сліпою любов’ю, вони виростили з нього безвольну істоту, яка страждає від задушливої ​​опіки. Що його врятує: любов, їжа, а, може, привиди?

5 липня, у неділю, о 17.00 – п’єса Марка Камолетті, що  увійшла до книги рекордів Гіннеса, поставлена ​​в 60 країнах світу, «Боїнг-боїнг».

Це комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами, обраниці якого літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад «прильоту-відльоту» всіх «наречених». Виникають непорозуміння, що призводять до нескінченно смішних ситуацій…

7-8 липня, у вівторок-середу, о 18.30 – прем’єра рок-арт-вистави у межах проекту Черкаської театральної лабораторії музична «The білохалатність».

«Лікарня? Хто сказав, що театр не може бути лікарнею! Тільки лікує він не від фізичних хвороб, а від інших, які не скануються МРТ. Вчені довели, що слова, спрямовані на воду, змінюють її молекулярну сітку. Найбільш чиста структура води формується словами Любов та Вдячність – це доводи наукового експерименту. Так от, до нашої лікарні надійшло розпорядження «зверху»: Лікувати пацієнтів музикою! Так-так, саме музикою. І що з цього вийшло Ви і побачите»… – анонсують у черкаському театрі.

Мудрі казки для дітей та дорослих

5 липня, у неділю, о 12.00 – музична казка на одну дію «Дорога до сонця».

Чарівна фантазія за казками Ганса Крістіана Андерсена про гидке каченя, що, ставши прекрасним лебедем, мріє долетіти до сонця.

Ціна квитків – від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор – 36-07-18.