Черкаський «УДАР» подарував черкащанам квіти Перемоги

в Новини, Політика

До Дня Перемоги черкаський «УДАР» підготував для черкащан символічний подарунок – квіти маку. Три тисячі маківок роздавали містянам 9 травня на Соборній площі перед парадом.

Як розповідає керівник обласної організації парті «УДАР», депутат міськради Сергій Кудактін, таку чималу кількість квітів активісти роздали черкащанам буквально за півгодини. Найбільше слів вдячності за квітку, що символізує Перемоги, було від людей похилого віку.

– Символічну квітку маку до сьогоднішнього дня можна було або купити, або ж зробити самим. Та навряд чи люди похилого віку дозволили б собі витрачати кошти на квітку, тому ми з активістами і прийняли рішення: самостійно зробити максимальну кількість маків і роздати їх черкащанам, – каже Сергій Кудактін.

Всі маки від «УДАРу» ручної роботи. Над їхнім створенням активісти трудилися упродовж кількох днів. За словами «УДАрівців» на виготовлення трьох тисяч маківок пішло кілька метрів червоного полотна та аж сто метрів жовтих і блакитних стрічок.

Без-имени-2Варто додати, що окрім маків «ударівці» підготували ще й невеликий подарунок для дітей. У парках міста малечу пригощали цукерками.