Черкаському тренерові присвоїли звання заслуженого працівника фізкультури та спорту

в Новини

Президент України Указом відзначив черкащанина державною нагородою з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Про це повідомляє пресслужба відділення НОК у Черкаській області. 

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність почесне звання заслуженого працівника фізичної культури і спорту України присвоєно Михайлу Гуленку – тренерові-викладачу комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Черкаської обласної ради.

Довідково: Михайло Гуленко – тренер Івана Тищенка, чемпіона ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року у м. Буенос-Айрес та ще багатьох чемпіонів та призерів змагань різного рівня з академічного веслування. Його вихованці, які багато років тому вигравали міжнародні змагання найвищого рівня, уже самі тепер стали тренерами й готують майбутніх чемпіонів. При цьому Михайло Миколайович продовжує працювати тренером й щоденно протягом десятиріч безпосередньо на воді тренує й готує спортсменів Черкащини.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області