Черкаському бюджету надали понад 21 мільйон медичної та освітньої субвенцій

Черкаському бюджету надали понад 21 мільйон медичної та освітньої субвенцій
в Новини

Уряд виділив обласному бюджету Черкащини 9,1 млн грн. медичної та 12,6 млн грн. освітньої субвенції, з яких 3,2 млн грн. у подальшому спрямують на оснащення кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики, а також на придбання навчальних комп’ютерних комплексів з мультимедійними засобами навчання в районах області. Про це на сесії обласної ради розповіла директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко.

За її словами, отримані кошти від державних субвенцій відповідно до вимог Уряду розподілять між районними бюджетами, а видатки на оснащення засобами навчання – між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення та районів.

− Спільно з галузевими департаментами ми провели розподіл цих субвенцій, який уже ухвалили депутати обласної ради на сесії, − повідомила директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко. – Медичну субвенцію розподілили пропорційно між районами, виходячи із середнього фінансового показника на одного жителя області, освітню − на одного приведеного учня. Видатки на оснащення засобами навчання розподілені з урахуванням середнього фінансового показника на один навчальний заклад.

Крім того, з обласного бюджету виділено ще 215 тисяч гривень на придбання відеолапараскопічної стійки з набором ендоскопічних інструментів для обласної дитячої лікарні. Нагадаємо, що на закупівлю цієї медичної апаратури з обласного бюджету в цілому передбачено близько 2 мільйонів гривень, з яких 1,4 млн грн. за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів області.

Сайт Черкаської ОДА.