Черкаських учнів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі з нагоди Всесвітнього дня тварин

Черкаських учнів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі з нагоди Всесвітнього дня тварин
в Новини

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал» запрошує до участі у Всеукраїнському дистанційному конкурсі дитячої творчості до Всесвітнього дня тварин «Наші друзі».

Проце повідомили в Департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

4 жовтня у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту.

В Україні День захисту тварин святкується починаючи із 2000 року.

Основна ціль конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі складні часи, а також заохочення юних художників поділитися зі світом своїми думками та баченням різноманітного тваринного світу.

На згадку про участь у конкурсі усі учасники отримають електронні дипломи (сертифікати). А журі визначить переможців конкурсу (1, 2 та 3 місця) у чотирьох категоріях: дошкільнята, учні 1-4 класів, учні 5-8 класів та учні 9-11 класів.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо); декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, пластилін) авторська фотографія.

Час проведення: 05.09.2022-05.10.2022

Реєстрація та деталі за посиланням: https://alaba.op.ua/…/vseukrayinskiy-distanciy-konkurs…