Рятувальникам міста Черкаси подарували нові радіостанції (ФОТО)

Рятувальникам міста Черкаси подарували нові радіостанції (ФОТО)
в Новини

Для Головного управління ДСНС у Черкаській області придбали 30 нових радіостанцій. Ініціаторами цього стали депутат ЧМР, меценат Араік Мкртчян та голова Черкаської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

Донедавна на чотири рятувальні відділення, де працює аж 17 осіб, було лише дві подібні радіостанції. Сьогодні ж відділення оснастили ще 30 раціями. Їх використовуватимуть на службі рятувальники міста Черкаси.

“Коли я щось роблю, а люди це цінують – я отримую задоволення. Вдвічі приємніше, коли ти даруєш речі, які приносять ще й користь. Ці радіостанції важливі у вашій роботі, тому ми із Олександром Завітневичем вирішили вам зробити саме такі подарунки”, – сказав Араік Мкртчян.

“Зв’язок відіграє дуже важливу роль при надзвичайних ситуаціях, тому що він дає можливість оперативно ухвалювати певні рішення. Від себе особисто я вам дякую за розуміння проблем служби і ту підтримку, яку ви нам надаєте. Завдяки цьому покращиться стан захисту населення міста Черкаси”, – наголосив начальник Головного управління ДСНС у Черкаській області Андрій Даник.

Раніше під час надвичайних подій рятувальники могли спілкуватися лише за допомогою телефону, а це – ненадійний засіб зв’язку.

“Як людина, яка буде з цими раціями працювати, скажу, що зв’язок дуже важливий для реагування в надзвичайних ситуаціях та обміну інформацією. Дякую меценатам за те, що полегшили нам роботу. Тепер ми зможемо швидше та якісніше надавати допомогу населенню”, – сказав надзвичайник групи рятувальних робіт, капітан Володимир Бабак.