Черкаський меценат провів святкову лотерею в обласному управлінні ДСНС (ФОТО, ВІДЕО)

Черкаський меценат провів святкову лотерею в обласному управлінні ДСНС (ФОТО, ВІДЕО)
в Новини, Суспільство

Сьогодні в Головному управлінні ДСНС України у Черкаській області відбувся передноворічний розіграш подарунків. Ініціював такий захід меценат та депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян.

Зазначимо, що на початку жовтня схожу лотерею провели на КП “Черкасиводоканал”, а на початку листопада – на КП “Черкасиелектротранс”.

“Меценацтвом я займаюся вже давно. Напередодні Святого Миколая ми вітаємо весь особовий склад ГУ ДСНС у Черкаській області, а це – 1259 осіб. Серед усього колективу розігрується 150 подарунків. Тут у всіх рівні шанси”, – розповів Араік Мкртчян.

Серед призів – мікрохвильові печі, чайники, термоси, пледи, заварники для чаю, настінні годинники, набори келихів та рушників, міксери.

“У режимі відеоконференції присутні керівники усіх шести загонів. Усе відбувається чесно та прозоро. Протягом тижня усі подарунки доставлять власникам”, – сказав заступник начальника ГУ ДСНС із реагування на надзвичайні ситуації Олександр Горобець.

Також депутат міськради анонсував, що подібна лотерея відбудеться 25-26 грудня біля Палацу молоді. Там відкриватимуть новорічну ялинку. Подарунки розіграють серед усіх присутніх на святі.

“Запрошую долучитися до цього дійства й отримати приємні подарунки напередодні Нового року”, – сказав Мкртчян.