Поширити

Черкаський міський археологічний музей отримав матеріальне підсилення

Черкаський міський археологічний музей отримав матеріальне підсилення

Черкаський міський археологічний музей Середньої Наддніпрянщини 1 березня відсвяткує дев’яту річницю заснування.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

До цієї дати археологічний музей отримав суттєве матеріальне підсилення. Поставлено 20 вітрин, необхідних для створення розширеної археологічної експозиції в новому приміщенні. 

Із нового тижня в музеї розпочнеться електрифікація вітрин, деякі інші технічні роботи, після завершення яких працівники зможуть розпочати створення нової експозиції.

Також читайте: На Черкащині виявили небезпечну підробку “Apple”

Реклама