Черкаський митрополит під час проповіді погрожував депутатам міської ради, – Мойсієнко 

Черкаський митрополит під час проповіді погрожував депутатам міської ради, – Мойсієнко 
в Новини

Черкаський митрополит Феодосій під час недільної проповіді 26 лютого негативно висловлювався щодо депутатів Черкаської міської ради. Про це на сесії заявив депутат міськради Василь Мойсієнко, передає журналістка “ВиЧЕрпно” з сесійної зали.

Він сказав, що раніше міська рада підтримала звернення щодо пришвидшення ухвалення закону про заборону московського патріархату в Україні.

За словами Мойсієнка під час однієї із проповідей Феодосій нібито погрожував посадовим особам ЧМР, які підтримали це звернення.

“Прошу міського голову звернутися до правоохоронних органів щодо кваліфікації дій Феодосія, а також звернутися до самого митрополита за публічним вибаченням щодо поширення негативної інформації щодо Черкаської міськради і її посадових осіб”, – сказав Мойсієнко.

Нагадаємо, раніше СБУ повідомилa про підозру митрополиту у публічних висловлюваннях серед священнослужителів і вірян та в офіційних коментарях поширював заклики, що порушують рівноправність громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності та переконань.

У відео чутно, як Феодосій заявив, що всі черкаські депутати, хто голосував за заборону московської церкви, мають сісти на 8 років.