Черкаський суд виніс вирок бойовику “днр”, родом зі Львівщини

Черкаський суд виніс вирок бойовику “днр”, родом зі Львівщини
в Новини

Вироком Соснівського районного суду міста Черкаси уродженця Львівщини засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за участь у терористичній організації «днр».

Про це повідомила пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

У ході спеціального досудового розслідування встановлено, що уродженець Львівської області вступив до рядів силового блоку терористичної організації «ДНР», після чого його було направлено на військову службу до одного з бойових підрозділів вказаної організації, так званого окремого танкового батальйону «Дизель» 1 армійського корпусу народної міліції ДНР з місцем розташування в м. Донецьк Донецької області, де обвинувачений обіймав посаду оператора-навідника танку Т-72.

У подальшому «бойовик» зі зброєю в руках брав безпосередню участь у силовому опорі військовослужбовцям ЗСУ, задіяним у проведенні Операції Об’єднаних сил, на Донеччині.

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси «бойовика» визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України, та призначено максимальне покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі засуджений переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької області.

Читайте також: У Черкасах ліквідували міжнародний канал контрабанди наркотиків, які продавали через телеграм