Під час 43-ої сесії ЧМР розглянули необхідність звернутися до керівництва держави задля затвердження реальних тарифів на воду в Україні, передає журналістка “ВиЧЕрпно” з місця події.
Про це під час сесії Черкаської міської ради заявив директор КП “Черкасиводоканал” Іван Сухарьков, відзначивши, що сьогодні водоканал працює за збитковим тарифом.
«Усі водоканали в Україні опинилися у тяжкому становищі, оскільки реагенти, електроенергія, паливно-мастильні матеріали зросли в ціні, тому ми маємо необхідність у підвищенні тарифів», – наголосив Іван Сухарьков.
Також у Черкасах збільшать субсидії на воду малозабезпеченим верствам населення.
За це рішення прогодували 30 депутатів ЧМР.
Читайте також інші новини сесії: