Черкаський захисник, якому ампутували ногу, потребує допомоги

Черкаський захисник, якому ампутували ногу, потребує допомоги
в Новини

Захиснику із Черкас потрібна допомога. 43-річний Олександр Скринський отримав тяжкі травми на російсько-українській війні.

Наразі чоловік потребує вартісного лікування. Друзі та знайомі Олександра оголосили збір на протезування нижньої кінцівки, заміну плечового суглоба, реабілітацію після інсульту для військового.

Сержант, інструктор, заступник командира взводу Олександр Скринський служив у 58 бригаді 13 батальйоні. Постійно знаходився на передовій. Під час виконання бойового завдання потрапив під мінометний обстріл, був поранений від потрапляння численних уламків. Поруч із ним розірвалася міна 120 мм.

Потрапив до госпіталю, де йому ампутували частину нижньої кінцівки. Також у захисника дуже травмоване плече. Великий уламок зайшов через плече, роздробив його та зупинився в області шиї. Його терміново потрібно видалити. У результаті ще й стався інсульт, втрата мовлення. Наразі боєць перебуває в лікарні в Дніпрі.

Олександр з першого дня повномасштабного вторгнення добровольцем пішов захищати Україну. До цього служив у десантно-штурмових військах, займався спортом.

Під час проходження служби навчив багатьох бійців, які зараз воюють за нашу перемогу.

Дружина, син та донька просять допомоги.

Реквізити для збору:

5168752017731905 – Скринська Олена (дружина)