Черкаській спортивній школі надали новий інвентар

Черкаській спортивній школі надали новий інвентар
в Новини

Вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» та інших спортивних клубів тепер мають змогу тренуватися і змагатися із новим інвентарем. Вони отримали боксерські шоломи, рукавички, захист для тіла, м’ячі-медболи та інший інвентар.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

“Я виховую 40 юних боксерів. Половина з них – початківці, а половина – вже чемпіони міста, області та всеукраїнських змагань. Тому мати професійний і якісний спортивний інвентар для нас дуже важливо. Нові рукавички та шоломи більш комфортні, оберігають спортсменів від травм і допомагають більш комфортно почуватися боксерам як на тренуваннях, так і під час змагань. Тому і я, і мої вихованці дуже вдячні за такий сучасний та якісний інвентар”, – зазначає тренер Ігор Приходько.

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко, який також є президентом Федерації боксу області зазначає: забезпечення належних умов для тренування дітей та молоді – важливе завдання, над яким систематично працює команда міського голови Анатолія Бондаренка.

«Ми повинні плекати нашу молоду спортивну зміну, тим більше у такий скрутний воєнний час, – наголошує перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко. – Адже фізкультура і спорт є запорукою здоров’я нашої нації та підтримкою міжнародного престижу держави. До України зараз прикута увага всього світу, і вдалі виступи наших спортсменів підсилюють авторитет всієї держави. Крім того, багато спортсменів нині стали до лав захисників, і зі зброєю в руках боронять незалежність, показуючи приклад мужності, спортивної витримки та волі».

Нагадаємо, раніше Сергій Тищенко разом із заступницею міського голови Анастасією Чубіною передали спортивний інвентар у ще декілька залів КДЮСШ «Вікторія». Наразі секцію із боксу у цій школі у різних залах відвідує 200 дітей.