Черкаським школярям та студентам пропонують виграти 1 млн доларів або квиток до Кремнієвої долини

Черкаським школярям та студентам пропонують виграти 1 млн доларів або квиток до Кремнієвої долини
в Новини

Черкаським школярам і студентам пропонують позмагатись за квиток до Кремнієвої долини та 1 млн доларів. Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Бізнес-інкубатор Малої академії наук України «Ukrainian Future» оголосив старт реєстрації для участі у Startup World Cup 2022 – найбільшій глобальній конференції-конкурсі стартапів з фіналом у Кремнієвій долині. Від 13 січня стартапи можуть подавати заявки для участі у “Startup World Cup 2022” через головний сайт.

Організатори глобального конкурсу оберуть 12 фіналістів, які 31 березня змагатимуться за перемогу вже в Києві, у КВЦ «Парковий». Переможця обере журі після презентації всіх 12 стартапів. Стартап-переможець українського етапу зможе представити свій проєкт на Великому фіналі Startup World Cup, що відбудеться у Сан-Франциско. Головний приз фіналу – 1 млн доларів США.

Організатори зазначають, що Великий фінал у Кремнієвій долині – унікальна можливість зустрітися на одному майданчику з провідними інвесторами, засновниками та керівниками інноваційних корпорацій-гігантів і відомих технологічних компаній, таких як Apple, Netflix, SoftBank, Cisco, Khosla Ventures.

Додамо, Startup World Cup – одна з можливостей для українських підлітків та студентів, що розвиваються у напрямі створення нових інноваційних проєктів. Діти до 18 років можуть брати участь у складі команд стартапів, а зареєструвати свій стартап в Україні можна навіть у 16 років, за згодою батьків.