Черкаським студентам представили обласного лідера Зе!Молодіжки (ФОТО, ВІДЕО)

Черкаським студентам представили обласного лідера Зе!Молодіжки (ФОТО, ВІДЕО)
в Новини

Молодіжне крило партії «Слуга Народу» Зе!Молодіжка в Черкаській області очолив Юрій Толоконніков, відомий в Україні як співак Тамерлан.

Його черкаській молоді відрекомендував народний депутат від «Слуги Народу» Андрій Стріхарський, який зустрівся зі студентами місцевих освітніх закладів у Черкаському державному бізнес-коледжі.

«Юрій, крім творчої діяльності, активно цікавиться політикою. На моє переконання, це саме та людина, яка зможе перекинути місточок між політикою, нашою партією, президентом та молоддю. Він уже досить давно виконує роль помічника народного депутата, а тому його досвід та знання зможуть підсилити імпульси та ідеї, які посилає активна молодь», – сказав Андрій Стріхарський.

Черкаським студентам представили обласного лідера Зе!Молодіжки

На переконання секретаря Черкаської обласної організації політпартії «Слуга Народу» Олексія Пєчнікова, сьогодні думку населення формує молодь:

«Тому наша партія на всіх етапах нашої роботи спирається на вашу думку, – звернувся Олексій Пєчніков до студентів. – Ви – перспектива цієї країни. А тепер ви можете стати руками й голосом лідера Зе!Молодіжки на Черкащині. Ми будемо раді співпраці. Ми будемо вдячні, якщо ви вказуватимете нам на наші прогалини або прорахунки. Ми будемо прислухатися і змінюватися».

На зустріч із новим лідером молодіжного політичного руху Юрієм Толоконніковим прийшли студенти ЧДБК, медичної академії, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Вони одразу влилися у розмову. Майбутні дизайнери, медики, ІТшники розповідали про свої ініціативи й під час обговорення генерували ідеї для їх реалізації.

«Я під враженням, – зізнався лідер Зе!Молодіжки Черкащини. – Багато пропозицій резонували з моїми, тому мені буде дуже цікаво співпрацювати з такими активними молодими людьми».

А нардеп Андрій Стріхарський наголосив, що для досягнення певних результатів необхідно почати робити маленькі кроки.

«Ми маємо напрацювати вектор роботи, мету та дедлайни, розподілити завдання, Юрій координуватиме їх виконання. Кожен з нас має брати участь у вирішенні суспільно важливих питань, адже кожен з нас Президент змін навколо себе», – підсумував нардеп.

Учасники заходу домовилися вже невдовзі про нову зустріч, щоб розробити алгоритм співпраці й перейти до конкретних дій.

*іміджева інформація