Черкасцям нарешті подали газ у будинки по вул. Сумгаїтській

Черкасцям нарешті подали газ у будинки по вул. Сумгаїтській
в Новини

У будинки по вул. Сумгаїтська 24 та 24/1 нарешті подали газ. Про це повідомив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. 

Нагадаємо, мешканці цих будинків декілька разів перекривали вулицю через відключене газопостачання. Без газу черкасці сиділи з середини вересня. 

Працівники АТ “Черкасигаз”, ТОВ “Техноцентр” та “Нова якість” дійшли логічного завершення і відновили постоякове подавання газу до будинків, зауважив посадовець Ігор Волошин.

Згідно пояснення, яке надали представники управлінської компанії “Нова якість”, черкасці мали підписати угоди з однієї із обслуговуючих компаній, яка має на це відповідні дозволи, на обслуговування газового обладнання. Без цього постачання газу в будинку неможливе.