Черкасцям з бюджету компенсують майже 943 тис. грн. податкової знижки

в Новини

За січень – квітень 2015 року 741 черкасців вже подали декларацію про майновий стан і доходи для того, щоб скористатись правом на одержання податкової знижки відносно витрат, понесених ними у 2014 році на навчання, за користування іпотечним кредитом та інших витрат, передбачених законодавством, інформує ДПІ м. Черкас.

Таким громадянам з бюджету буде повернуто майже 943 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Білик.

Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання. Нею скористались 568 жителів обласного центру, а з бюджету їм буде повернуто понад 570 тис. грн.

Серед інших видів податкових знижок, якими на сьогодні скористались черкасці, заступник начальника інспекції назвала наступні:

– 93 громадянина подали податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Їм буде повернуто 281 тис.грн.;

  • 61 громадянин скористався правом на податкову знижку відносно страхових платежів та пенсійних внесків, з бюджету їм повернуть 53 тис.грн.;
  • 19 черкащанок скористались правом на податкову знижку відносно суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе 38 тис. грн.

Громадяни, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки відносно минулорічних витрат, можуть його реалізувати до 31 грудня 2015 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи. Від жителів міста Черкаси вона приймається за адресою: бульв. Шевченка, 307, 4 поверх.

Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати за тел. 45-28-89.