Черкаси долучилися до Дня єднання

Черкаси долучилися до Дня єднання
в Новини

Черкаси долучилися до Дня єднання, оголошеного 16 лютого 2022 року указом Президента як відповідь залякуванням про день можливого потенційного вторгнення Росії в Україну. Про це повідомляє пресслужба ЧМР. 

О десятій ранку на Соборній площі Черкас зібралися керівники міста й області, депутати Черкаської міської ради, представники громадських та державних організацій, містяни. Після спільного виконання державного гімну України, розгорнули синьо-жовтий прапор розміром 12 на 18 метрів. Національні стяги встановлено і перед будівлею Черкаської міської ради.  

«Я відчував піднесення, коли розгортав прапор України, – ділиться враженнями перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко. – Ми повинні об’єднуватися у ці нелегкі часи, об’єднувати країну, не дивлячись на політичні погляди й переконання. Наша сила – в нашій єдності, і наше майбутнє в наших руках». 

Довідково:  Нагадаємо, 14 лютого Глава держави Володимир Зеленський видав указ №53/2022 про вставлення 16 лютого 2022 року Днем єднання. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки: «для консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість». Усі телеканали країни покажуть 16 лютого телемарафон на тему єднання.  

Із 8:00 до 10:00 та з 19:00 до 22:00 представники влади, лідери громадської думки, волонтери, прості громадяни говоритимуть на тему єднання з меседжами, які нашу країну допомагають об’єднувати. Посольства та консульства України мають провести в державах перебування іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.