«Черкасигаз» повернуть у держвласність – РНБО (виправлено)

в Новини

Виправлено. У пресслужбі DF Group уточнили, пославшись на повну розшифровку заяви Данілова, що мова йде про підприємство «Черкасигаз», а не «Черкаси Азот». «Інформація про повернення Черкаського ЗАТ «АЗОТ» в державну власність не відповідає дійсності», – підкреслили в компанії.

РНБО ухвалила рішення повернути підприємство «Черкаси Азот» в державну власність. Про це розповів сьогодні під час брифінгу секретар РНБО Олексій Данілов, пише «Слово і діло».

За словами Данілова, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, СБУ, Держбюро розслідувань спільно з НАБУ та Офісом генпрокурора за місяць повинні провести перевірку для встановлення обставин втрати державою контрольного пакета акцій в статутному капіталі «Черкасигаз».

«Вжити заходів щодо повернення контрольного пакета акцій державі в статутний капітал акціонерного товариства «Черкасигаз» та відшкодування завданих державі збитків. Третє, встановити контроль з боку держави над акціонерним товариством «Черкасигаз», – додав секретар РНБО.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області