“Червона” зона: Скічко розповів, на які обмеження очікувати жителям Черкащини

“Червона” зона: Скічко розповів, на які обмеження очікувати жителям Черкащини
в Новини

Із п’ятниці в Черкаській області запроваджується “червона” зона карантину. Так, в регіоні запроваджуються додаткові карантинні обмеження. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко під час брифінгу щодо епідситуації в області.

“Червона” карантинна зона передбачає заборону діяльності ТРЦ, непродуктових ринків, кінотеатрів, театрів, проведення масових заходів. Проте, робота таких закладів буде дозволена за наявності сертифікату про повну вакцинацію у 100% працівників та відвідувачів чи негативного ПЛР-тесту.

Задля контролю карантинних норм в області працюватимуть мобільні групи. Нагадаємо, Скічко також долучатиметься до таких перевірок.

Із 12 листопада ДНЗ та початкові класи працюватимуть у звичайному режимі. Школи та університети працюватимуть лише ті, де 100% працівників мають обидві дози щеплення проти коронавірусу.

Читайте також: За умови впровадження «червоної» зони, у звичному режимі працюватиме лише дві черкаські школи

Перевезення в межах області здійснюватимуть лише за кількістю сидячих місць. Щодо обмежень перевезень по місту, то відповідне рішення має ухвалити місцева комісія з ТЕБ та НС. Можливо, проїзд у громадському транспорті буде можливим лише за наявності ковідного сертифікату або негативного ПЛР-тесту.

Усі спротивні заходи будуть проводитись без глядачів.