Чи реально знизити тарифи на 50%, — Олексій Товстоп’ят у студії «ВиЧЕрпно»

в Відео Новини Політика
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Наприкінці грудня політична партія «Наш край» ініціювала звернення місцевих органів да Кабінету Міністрів, Верховної Ради, до президента України та вимагала знизити платіжки громадян на 50%. Заступник голови Черкаської обласної організації ПП «Наш край» Олексій Товстоп’ят у студій «Вичерпно» розповів, наскільки реальне зниження тарифів майже до половини.

Перш за все Олексій Товстоп’ят висловив подяку Черкаській міській раді за швидку реакцію на прохання їхньої політичної партії звернутися до керівництва країни.

«Газові сховища, які належать державі Україна закачали газ за такими цінами: у травні — 2631 грн за тисячу кубометрів, у червні — 2357 грн за тисячу кубометрів, у серпні — 2918 грн за тисячу кубометрів. Приблизно за такими цінами продають нам і власний газ, то виникає питання, де взялася цифра 7 тис. грн. На мою думку, якщо збалансувати ціни на газ, то тарифи можна зменшити. Ми одностайно, на чолі із співголовою нашої партії Сергієм Шаховим, вимагаємо від Уряду перерахувати платіжки і подивимось, чи буде здійснений крок на зустріч народу», — зазначив Товстоп’ят.

Детальніше дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
«Невідоме про відомих»: призерка Чемпіонату України з автокросу Таня Яроменко (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: тренерка баскетбольної групи підтримки «Golden Ladies» Ірина Євченко (ВІДЕО)
Відео
«Зараз я справляюся», — Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)