Чиновник з Черкащини не задекларував 1,7 млн грн

в Новини

Керівник одного з районних секторів філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області не задекларував майно на суму більш ніж 1,7 млн грн. Тому прокуратурою Черкаської області за наслідками досудового розслідування скеровано до Монастирищенського районного суду обвинувальний акт про умисне неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції») Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснювалося слідчими слідчого управління ГУНП в Черкаській області за матеріалами Уманської місцевої прокуратури під процесуальним керівництвом працівників прокуратури Черкаської області.

Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області