ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля запрошує на навчання

в Новини, Освіта і наука

Хочеш побудувати успішну кар’єру та майбутнє – розпочни з якісного навчання в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України.

Освіта – європейського рівня, яка дає не тільки знання, але й загартовує в тобі: відповідальність, мужність, відвагу та професіоналізм.

В інституті навчальні аудиторії обладнані новітніми технологіями, тут комфортні умови проживання, безкоштовне харчування, гарантоване працевлаштування випускників, спортивний та творчий розвиток.

Ми готуємо курсантів, студентів, слухачів за напрямами підготовки: «Пожежна безпека», «Цивільний захист», «Психологія», «Охорона праці» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».
Увага! Міністерство освіти і науки України дозволило демобілізованим військовим вступити до вузу без здачі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Відповідні зміни до правил вступу передбачені в наказі МОН №615 від 11 червня.

Так, згідно з документом, брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі мають право особи, звільнені з військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу“.ОБЛОЖКА ДИСКА-1

З 2015 року змінено умови подачі документів на вступ до інституту.
Особи, які виявили бажання навчатися, подають документи особисто до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та проходять медичну комісію або звертаються до територіальних органів ДСНС за місцем проживання.
Знижено прохідний бал для вступу до інституту до мінімального (100 балів)!
З 2015 року право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у ВНЗ ЦЗ у разі їх неучасті в рік вступу в зовнішньому незалежному оцінюванні мають особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту віком до 25 років з повною загальною середньою освітою, які вступають на денну форму навчання, та особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту віком до 30 років з повною загальною середньою освітою, які вступають на заочну форму навчання.
Право на першочергове зарахування до інституту мають діти учасників бойових дій із числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Зроби крок до успіху та приходь навчатися до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Телефони приймальної комісії: (0472) 55-09-55 та (068) 710-05-05.

Ліцензія: серія АЕ №636407