Читайте щосереди історії кохання Великих Українців від Інни Кошової

в Культура, Новини

Хто не любить історії про кохання. Пристрасть, інтрига, самопожертва – ці почуття охоплювали у найрізноманітніші епохи. Пронизуючи століття, вони ставали історіями і легендами, за якими  ховалися життєві долі простих і не дуже особистостей.

Про складні і загадкові історії кохання українських митців розкаже кандидат філологічних наук, доцент Інна Кошова. Цикл її публікацій “Кохання в житті Великих Українців” виходитиме щосереди в рубриці “Блоги”.

Перша публікація буде присвячена коханню у житті великої письменниці і надзвичайно життєлюбної людини – Лесі Українки.

 – Знаючи чимало драматичних історій з особистого життя українських митців, я про багатьох із них не можу говорити байдуже. – розповідає Інна Кошова. –  Коли про письменника спробуєш дізнатися більше, ніж написано в коротенькій статті підручника, виявляється, що доля митця не менш цікава, ніж його творчість, що сюжети художніх творів дивовижним чином пов’язані з життям письменника, бо часто життя трансформується в літературу. Шановний читачу, ми розпочинаємо цикл публікацій про складну, драматичну і водночас цікаву долю, творчість і любов українських письменників. Адже Великі Люди не вмирають зовсім, вони перетворюються на легенду, залишаючи по собі свої красиві твори й історії великого кохання.

Тож, шановні читачі, долучайтеся до світлого і  прекрасного разом з нами!

Читайте також: “Я хочу, щоб українське стало модним”, – Інна кошова