Члени виконкому сперечалися стосовно доцільності феєрверку на День міста

Члени виконкому сперечалися стосовно доцільності феєрверку на День міста
в Новини

Думки членів виконавчого комітету Канівської міської ради розійшлися в питанні доцільності святкового феєрверку на День міста. Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Зокрема, на вчорашньому засіданні виконавчого комітету його члени обговорили питання щодо підготовки до відзначення 938-ї річниці міста Канева.

Так, святкування передбачається розпочати ще 16 вересня, коли відбудеться дитячо-юнацький футбольний турнір пам’яті учасників АТО, підведення підсумків конкурсу на кращий твір і малюнок та нагородження лауреатів літературного конкурсу ім. О.Кобця.

17 та 18  вересня на набережній Дніпра заплановано провести презентації спортивних клубів та навчальних закладів міста, організацій,  установ та підприємств, майстер-класів та виставок майстрів народної творчості.

Також передбачено проведення концерту за участі дитячих колективів, ігрової програми для дошкільнят, фотопроекту «Світлини нашого життя» і козацьких розваг. Також до уваги відвідувачів свята буде презентовано фестиваль «ЗемлеТворення».

Крім цього, в рамках заходів передбачені виступи відомих музичних гуртів, гала-концерт VIII Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю «Кобзареві джерела», концерт духового оркестру, святкова дискотека та салют.

Новинкою цьогорічного свята стане проведення кольорового флешмобу із фарбами «Холі» та показ моделей жіночого одягу колекції осінь-зима 2016-го року від українських виробників.

Однак, в ході обговорення святкової програми, між присутніми членами виконкому виникла суперечка з приводу доцільності запуск феєрверку наприкінці свята. Зокрема, прозвучала думка про те, що під час війни, яка триває на сході України, недоцільно запускати салюти.

Водночас, інша частина присутніх зауважили, що дуже багато канівчан виходить подивитися саме на салют, який є апогеєм свята. Як наслідок, опри бурхливий обмін аргументами, члени міськвиконкому так і не дійшли згоди стосовно запуску феєрверку, а тому дане питання поки залишилося відкритим.

Відзначимо, що з повною програмою святкування Дня міста ви зможете ознайомитися вже незабаром на нашому сайті.