Членів Черкаської міської ТВК залякали настільки, що вони забули хто такий Бородай

Членів Черкаської міської ТВК залякали настільки, що вони забули хто такий Бородай
в Новини, Політика

Голова міської ТВК Анатолій Кошовий на сьогоднішній прес-конференції наголосив на тому, що ці вчинки, які втілюються невідомими, є не що інше, як акт провокації, направлений на перешкоджання в роботі комісії.

Кошовий розповідає, що 12 жовтня комісія не мала змоги працювати вдень, адже адмінбудівля була знеструмлена. Чиї це витівки, досі не відомо. Але це робиться навмисне, щоб звинуватити комісію у бездіяльності та дати підстави для її розпуску.

“З самого ранку до 13:00 у приміщенні міської ради не було світла. Ніхто тривалий час не міг обгрунтувати, що сталося. І лише завдяки дизельному генератору ми продовжили необхідну роботу комісії. Виявилося, що щитова міської ради була розібрана. На разі вивченням цього питання займаються компетентні органи. Я вважаю, що це був акт провокації, направлений на перешкоджання роботі комісії, щоб ми не вклалися в строки задані ЦВК. Це зроблено навмисне, щоб звинуватити комісію у бездіяльності, та дати підстави для розпуску комісії”, – наголошує голова міської ТВК.

Зважаючи на ці перешкоди в роботі,  вчора в період з 23:00 до 24:00 відбувалося засідання комісії. Розглядали рішення апеляційного суду, проводили повторне жеребкування та розробили форму бюлетня.

Після того, як Центральна виборча комісія скасусала рішення Черкаської міської територіальної виборчої комісії про зняття з реєстрації усього спику кандидатів до Черкаської міської ради від Партії вільних демократів, представники цієї політичної сили наполягали на негайному розгляді питання про реєстрацію їх партійного списку.

“У Постанові ЦВК було сказано, що розлянути питання щодо ПВД ми можемо до 13 числа включно, тому ми домовилися, що о 14 годині зберемося для обговорення. Але почали з’являтися сторонні люди на другому поверсі в кількості 20-25 осіб.  Коли ми закрили засідання і пішли в нашу кімнату, вони пішли за нами та почали відкривати двері, щоб зайти всередину. Люди почали вести себе неадекватно. Вони почали нам погрожувати, вчиняти тиск. Було викликано наряд міліції. Але з боку правоохоронців була повна бездіяльність”, – звертається Кошовий.

Як розповіли члени ТВК, від людей, які представлялися помічниками народного депутата, в адресу комісії звучали погрози вибити зуби та поламати ноги.

“Коли я вийшла до коридору, до мене підійшов чоловік та почав мені погрожувати. Він сказав, що знає, як мене звати, знає мою адресу та що в мене є малекька дитина, чи не боюся я за неї. Порекомендував добре подумати, адже мені ще жити в цьому місті. Запитав, чи знаю я хто такий Бродський? Сказав, що вони мене “порвуть”, – розповіла діловод ТВК Анна Ратушня.

На питання журналістів чи знаходився під час вчорашніх подій у будівлі ЧМР відомий бізнесмен Черкас Андрій Бородай, чіткої відповіді від членів комісії не прозвучало. Вже опісля прес-конференції Анатолій Кошовий повідомив, що знає багато людей в місті, і його теж хто багато знає в тому числі і Андрій Бородай.

Хоча голова ПВД Сергій Одарич поінформував у соціальній мережі «Фейсбук» , що близько 23 години, до будівлі ЧМР “примчав відомий черкаський гвалтівник Бородай“.