Чого черкасці не знали про вибори – розповіли банкіри

Чого черкасці не знали про вибори – розповіли банкіри
в Новини

Життя не стоїть на місці, все рухається впред – приходять нові люди, розробляються нові техногології, з’являються нові підходи до стандартних справ. Ось і до виборів дійшло діло.

ПриватБанк продовжує тісну співпрацю з керівництвом нашої держави у рамках сучасних цифрових технологій й наразі пропонуємо кілька порад, що стосуються підготовки до виборів.

Перевірте, чи є Ви в реєстрі виборців, не виходячи з дому
Щоб у день виборів не було несподіванок, варто заздалегідь витратити кілька хвилин на те, щоб перевірити наявність правильних особистих даних в реєстрі виборців на сайті www.drv.gov.ua. Там необхідно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та оформити заявку на перевірку Ваших даних. Відповідь Вам надішлють на електронну пошту, яку Ви вказали при реєстрації. Якщо раптом не виявили себе у списку виборців або Ваші дані вказані з помилкою, Вам потрібно написати заяву і разом з копіями документів передати його до органу ведення реєстру виборців. Де шукати ці установи у Вашому місті, можна подивитися тут.

Яка дізнатися адресу виборчої дільниці, де можна проголосувати.

На виборах депутатів місцевих рад і мерів міст графік роботи виборчих дільниць однаковий для всієї України: вони будуть відкриті з 8:00 і закриються рівно о 20:00 за київським часом. Уточнити місцезнаходження ділянки можна тут. Голосувати можна тільки за місцем реєстрації. Найважливіша особливість цих виборів у тому, що на місцевих виборах можна буде проголосувати тільки за місцем постійної реєстрації. Тимчасово міняти виборчу адресу, як на виборах Президента чи Верховної Ради, можливості не буде.

Заздалегідь варто розібратися і в тому, як і за кого Ви будете голосувати.

На виборах до місцевих рад будуть відкриті партійні списки: голосують в окрузі за конкретну людину від партії. Партії будуть висувати свій список, але люди голосуватимуть за конкретну людину зі списку, якого партія виставить по округу. Тому виборці отримають бюлетені, в яких буде вказана партія, лідер її місцевого відділення і ім’я кандидата від партії. Список всіх партій, які допущені до виборів, є тут.

Гарного Голосування!

Прес-служба “Приватбанку” в місті Черкаси