«Чоловічий клуб» вів розмови про школу і не тільки…

«Чоловічий клуб» вів розмови про школу і не тільки…
в Новини

У вирі різноманітних заходів Черкаського міського Палацу молоді, дійсно неповторною родзинкою стала концертно-розважальна програма від «Чоловічого клубу», повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Гумористичний перфоманс про зустріч чоловіків, що напередодні Дня вчителя згадують свої шкільні роки, поєднав у собі  комічні сценки і монологи, діалоги-пародії, танцювальні та вокальні  номери. Розважальна програма у жанрі скетч-шоу була сповнена вишуканими жартами і несподіваними сюрпризами. Присутні не тільки насолоджувалися неперевершеною і невимушеною грою акторів, а і самі стали активними учасниками дійства.

Протягом майже двох годин Олег Телятник, Максим Рижевол, Сергій Надолінський, Нодарі Росопідзе і Володимир Радько вели чоловічі розмови, співали пісні  і навіть танцювали.

Автор текстів та режисер-постановник – Назар Коцаба, для якого ця робота стала дебютною. Також до участі в програмі долучилися активісти проекту «Арт-простір», танцювальна студія «Non Stop» і вихованці зразкового колективу сучасної хореографії «Імпульс».

Бажаємо успіху «Чоловічому клубу» та всім творчим людям, які прагнуть зробити буденне життя більш яскравим і щоразу чекаємо на нових несподіваних учасників.